Chcete podpořit tento web? Registrujte se prosím Zde!!!! Je to zdarma. Předem dík.

Důležité

Lidé, pojďme si to říct...

6. září 2012 v 20:35 | Timil Uchiha
Zdravím všechni ti, co sem klikli (ať už cíleně nebo omylem).
V tomto článku bych pouze rád sdělil vám všem dlouho očekávanou pravdu.

Prosba

22. listopadu 2010 v 19:57 | Timil Uchiha
Čestoš děcka, prosim vás pomozte nám s tou Thomashow. (Kdo  o tom ještě neslyšel tak se to může dozvědět tady a díly si můžete pustit tady.) Myslíte že nás to baví? Natáčet pro 40 shlédnutí? Ono se to nezdá, ale ono to zabírá hafo času. Natáčení trvá hodinu a půl a střih (beze srandy) trvá 3 hodiny (minimálně)! Plus ještě nějakých těch pár minut než se to nahraje na youtube. Vážně vás prosím, podporujte tu Thomashow, a my to budem dělat lepší a lepší. Dějte si odkaz na blog. Jako status na Facebook. Jako poznámku na icq. To vám nezabere tolik času a my budem vážně rádi. tak prosím lidi, snažte se!
Všem kteří se zúčastili moc díky...!

Thomashow 7. díl - A co my?

12. listopadu 2010 v 22:04 | Timil Uchiha
Tak po delší pauze se vracíme abychom vám odhalili o sobě samotných více tajemství. A tenhle díl je jimy doslova přecpaný. Dozvíte se nevídané, doslechnete neslýchané, uvidíte neviděné, ucítíte necítěné a ochutnáte nechutnané!
Nezapomeňte dávat odkazy na Facebook a blogy a na další stránky se kterými byste nás mohli podpořit!

One year is behind us...

30. srpna 2010 v 23:00 | Timil Uchiha
Jo, jo, jsem zpátky a přpravuju pro vás recenzi o Itálii, ale to těď není důležitý... Důležitý je, že 28. srpna loňského roku jsem zakládal tento blog. Připadá mi to neuvěřitelný. Je to jako včera když jsem psal na blog@blog.cz, aby mi uvolnili adresu uchiha-sasuke.blog.cz. Moc jsem o tu adresu usiloval, byla sice obsazená, byl to jeden z takových těch prázdných blogů. Psal jsem tedy na blog@blog.cz, oni mi napsali, že to zkontrolují a dají mi vědět. Po pár dnech mi poslali heslo a já si založil svůj nejúspěšnější blog. A už je to rok... Celejch 365 dní... Tímto článkem bych samozřejmě chtěl poděkovat těm co na tento blog chodí, líbí se jim a hodlají na něj chodit i dál. A hlavně velké díky mým Sb, které to se mnou dodnes vydrželi (předemším Míroj a Dankenoj, protože to byli jedny z úplně prvních Sb).
http://fc01.deviantart.com/fs18/f/2007/204/e/d/Happy_Birthday_Sasuke_by_Rikuu44.jpg

Tak... díky moc, lidi.

Bůh a ďábel s váma lidi...

20. srpna 2010 v 12:04 | Timil Uchiha
Takže... Zdrhám! Už se na ten náš zjebanej stát nemůžu ani koukat! Odjíždím z tohohle města! Z tohohle kraje! Z tohohle státu! Ne, dobrá. Je to trochu jinak. Dneska kolem šsté hodiny večerní beru svůj pas, ledovou kávu, big energy shock, mobil, sluchátka a nasedám do "limuzíny" která mě ppoveze do sousedního Německa, kde kde si užijem neplacené dálnice a jestli budu mít štěstí uvidím i stříbrného bavoráka pronásledující auto se zloději a následnou bouračku a na A3 v podobě Cobry 11. Odtut přejedu přes okraj hranic Rakouska. Zde si asi návštěvu Alp budu muset odpustit. Poslední zástávku před cílem, zajedu na zápas Rogera Federera ve Švýcarsku, taky si zde plánuju pořídit hodinky. Pak už mě čeká jen cílová zastávka in Italian. Kde budu 8 dní hnít a pak mě čeká stejná cesta pozpátku... Tak buďte tu hodní (co to je?) a bůh a ďábel s váma lidi!

I am return 30th August. Goodbye...
http://www.celysvet.cz/fotky/italie_11.jpg

Thomashow 6.díl!!!!!!!!!!!!!!!!

2. července 2010 v 16:43 | Timil Uchiha
Po dlouhé (opravdu dlouhé, opravdu velice dlouhé, opravdu hodně velice dlouhé) době je tu nowá Thomashow! Chcete omluvu? Chcete důvod? Chcete trapnýho hosta? Máte to mít! Checkujte na nowou Thomashow!!!
V celym článku!

Držme smutek...

3. června 2010 v 17:51 | Timil Uchiha

vše pochopíte když kliknete sem...

http://slipknot.blog.cz/1006/we-never-not-forget-to-you

ČESKO JE NEJLEPŠÍ NA SVĚTĚ!

24. května 2010 v 16:49 | Timil Uchiha
cze win

Nazdar!!! Tohle jsem prostě musel zařadit do rubriky důležité! Všichni to wí! A pokud vy to eště newíte, tak okamžitě vypadněte z těchto stránek! Ponocování se vyplatilo!
Co k tomu říct? "Za rok zas, za rok zas, za rok zas...." Nemám slov. Každý čech ví jaké to. Takže nebudu tady vypisovat svoje pocity. Ale měl bych na vás otázku:
Kdo z vás věřil, že po zapase s Norama vyhrajem MS?
Kdo z vás věřil, že 8/ sekund před koncem semifinale vyrovname a vyhrajem na nájezdy?
Kdo z vás věřil, že dokažeme porazit Rusko v takovéhle sestavě?
Kdo z vás věřil?

Thomashow 5.díl - Šikana

15. dubna 2010 v 10:23 | Timil Uchiha

A je tu nová Thomashow!! Dnes s tématem š-i-k-a-n-a. Určitě nemusíme vysvětlovat co to je. Dozvíte se jak se šikaně vyvarovat, jak se z ní dostat, jak zaručit aby vás nikdo nešikanoval a proč nešikanovat!
PS: Rozšiřte prosím tento link s videem............Díky budeme vám vděčni :)
Video v celém článku...

Thomashow 4.díl - Velikonoční speciál s Terrrkou

6. dubna 2010 v 18:25 | Timil Uchiha

A je tu další díl Thomashow!!
Velikonoce. Asi druhý nejoslavovanější den hned po Vánocích. S Velikonocemi se pojí řada zvyků, třeba, že kluci chodí koledovat holky. A jak holku vlastně správně koledovat? To se dozvíte v této Thomashow!

Thomashow 3.díl kvalita nadevše

31. března 2010 v 17:00 | Timil Uchiha
Pokračujeme! Proč taky končit, že? Je tady nová Thomashow!!! Sice video už bylo natočeno v pátek, ale měli jssme menší technické problémy. Z Tomášovýho kompu to nešlo uložit do PC, a z mýho kompu to šlo uložit do PC, ale zas to nešlo dát na youtubko. Tak jsme si to mezi sebou tak přehazovali a najednou koukáme a je středa! Ale jsme rádi, že jsme to tam nakonec vůbec dali.
Taky vás štvou nekvalitní věci? Jen si to koupíte a ono se to po prvnim použití (jak to říct slušně?) rozbije? Od toho je tady přece Thomashow! V dnešním díle se dozvíte co kupovat a co ne!
Sledujte Thomashow!!!
Video v celým článku!

Hlasujte pls

1. ledna 2010 v 15:10 | Timil Uchiha

prosím aby ZDE hlasovali pro osmičku

Čawte lidičky, tak promile ze včerejší a dnešní noci se už celkem vytratili a já vystřízlivěl. Vzpomínáte na tu soutěž na blog.cz (pokud ne klik zde)? Samozřejmě do hlasovací top 10 jsem se nedostal. Všechny co jsem chodí moc prosím aby ZDE hlasovali pro osmičku pro výtvor myskahryzky. Páč jestli mám mít blog tak chci aby se mi ikona která je na něm líbila a tento výtvor je dle mě suverénní.
Výledky včerejších soutěží a dalších zajímavostí ze včerejška nejdete v c.č.

Vyhlášení videa týdne

23. listopadu 2009 v 10:13 | Timil Uchiha
Takže, psal jsem, že hlasování bude trvat týden. Ale ono to bylo furt nerozhodně. Tak jsem stále čekal a stále čekal.... Až nakonec bylo rozhodnuto takže na blog zveřejním video Sasuke and Sakura, wake me up when september ends
Podle mě to video vyhrálo zaslouženě je fakt supr. Tak jsem přemýšlel wm, že to trochu otava zkouknout 5 několika minutovejch videí. Tak se budu snažit hledat nějaký kratší. Důkaz o výhře videa Sasuke and Sakura, wake me up when september ends najdete v celým článku.

Novinka na blogu ,,Video týdne"

8. listopadu 2009 v 19:45 | Timil Uchiha
Čuste, takže mě napadla taková věc. Každý víkend se bude hlasovat o 5 nej videích z kterých 1 zvítězí a to pak bude zveřejněno na blog. Po celý týden na něj budu odkazovat a na víkend bude znovu v těch pěti a může znovu vyhrát. Mohla by to být zábava, co? Vždy sem dát odkazy a pak vítězné video (to které si to zaslouží) sem zveřejním. Je to také proto aby tu byli videa, která se Vám líbí. A v celým článku najdete hned 1. pět videí pro které můžete hlasovat.

Vítězství

19. října 2009 v 17:05 | Timil Uchiha
Čawte lidi, neuhodli byste co se mi stalo. vyhrál jsem!!! Co? Nic. Spíž nad kým. Nad compem. konečně jsem odstranil ty pitomí reklamy o kterých jsem se zmínil v tomto článku. Opravdu jsem moc rád, že je to už pryč. Nemusím už nic zavírat, co nechci. Ale díky komu jsem to dal do pohody?
Díky MÍROJ!! Opravdu vážně díky, Míro. Mám také new Sbéčko, ale zveřejním ho až udělám diplomek. Taky se snažim přidávat co nejvíc to jde do Galerie, která zatím ještě není publikovaná (a chvíli ještě nebude), chystám se jí sem dát až tam bude pořádně co prohlížet.
A dole v článku nejdete diplom pro Míru, protože jsem nevěděl jak mu mám vyznat vděk. A nevěděl jsem co na diplom chceš, tak je tam trochu víc postav. Nemoh jsem se tě zeptat (to by přece nebylo žádný překvápko xD). Snad se ti bude líbit.

Plsík plsík poraďte

17. října 2009 v 21:08 | Timil Uchiha
Lidičky, prosím Vás poraďte mi mám potíže s kompem. Pořád mi tam naskakujou nějaký nevyžádaný reklamy jako třeba tohle. A absolutně nwm jak to mám zrušit. Totálně mi to zpomaluje net. Třeba megavideo. Tak tam mi jedna minuta naběhne za pět minut. Takže se ani nemůžu koukat na naruta. Pls pls poraťe někdo nebo se zeptejte svejch kámošů. Někdy se mi to dokonce nastaví jako domovská stránka. Nwm čím to může být jestli jsem něco stáhl. Tak prosíííííííííííím poraďte. Dal jsem to do rubriky Důležité, protože je to i v zájmu blogu, jak mi to půjde sem přidávat stakovymhle pomalym netem. Kdyžtak někdo kdybyste věděl co s tím tak mi písněte buď do komentů nebo na email Timitil@seznam.cz .
Na tento článek budu stále odkazovat. Předem dík.

Toplist vyřešen

8. října 2009 v 17:46 | Timil Uchiha
Táááááákže, ani nwm jak ale po pár minutách trápení s toplistem jem to konečně dal dohromady a už to faká. Vážně ani nwm co jsem udělal tak zásadního, že už to funguje. Ale to je fuk můžu bejt rád. A mé new SB (toto) mi udělalo diplík. Podle mě je hustej. Ohodnoťte sami.

Toplist stávkuje

24. září 2009 v 16:11 | Timil Uchiha
Čawte lidi, to je hrůza!!! To počítadlo co tu mám vůbec nepočítá!!! Nevite proč? Vždycky kouknu do žebříčků a tam je třeba, že my web nevštívilo denně aspoň 8 lidí, ale to pitomí počítadlo to ne a ne započítat!
Já už vážne nwm co s tim. Tak Pls poraďte.

TOPlist
 
 

Reklama