Chcete podpořit tento web? Registrujte se prosím Zde!!!! Je to zdarma. Předem dík.

Blog

Po dlouhé době na dlouhou dobu...

8. července 2010 v 12:05 | Timil Uchiha
yamato6
Čestoš lidiczky! Tak říkal jsem si, že ten dess jsem dám až na výročí ( 28.8., v 21 hodin, 44 minut a 35 sekund přesně!), ale prostě jsem to nevydržel!!! Měl jsem ten dess už hotovej, tak jsem ho sem prostě šoupnul... Rád bych vám také sdělil, že po dlouhé době je tu nowý dessing a že tu zase bude na hodně dlouho. Avšak se bude střídat s různými dessingy k určitým dnům (halloween, vánoce, silvestr apod.). Jak jste si určitě mohli povšimnout dess je ve světlých barvách, protože té černé tady bylo dost, dost dlouho. A proč je dess černobílý? Jsem zastánce hesla v jednoduchosti je krása a  černá a bílá mají pouze jeden pravý odstín, a to je ono (This is it). Tož tak sa veci majú...

Zastávka

12. června 2010 v 22:37 | Timil Uchiha
Jako vlak který jede i já a tento blog musí někdy zastavit aby mohli nastoupit další cestující... Ale tady nejde o cestující. Prostě školní rok se blíží ke konci a já slibuju, že at holiday bdu plně fungovat (když taky budete fungovat), ale ještě k tomu koci školního roku... Prostě mám tak nabitej ( s měkkym nebo nebo tvrdym? a to "s měkkym" se píše s dvěma k, že jo? Vidíte jak na tom jsem...) a to ho ani mít nechci! Teď vám to ve stručnosti napíšu...

Computer died, this not my error

4. května 2010 v 20:53 | Timil Uchiha
Čestoš lidi, určitě jste si všimli (pokud jste pravielnými návštěvníky těchto stránek) mé (docela dost, spíž dost) velké neaktivity. VELICE SE OMLOUVÁM ALE JÁ ZA TO NEMŮŽU! Na compu mi odešla grafická karta a ten týpek co to opravoval mě "donutil" smazat antivirus a já jsem bez anťáku na netu úplně posranej, takže lezu jen na mail (a bojim se při otvírání každýho emailu). Minule jsem si totiž skenoval komp a už zas tam byly 2 viry! Teď jsem celej posranej a doufám, že budu mít štěstí a žádná sviňa se mě nechytí. Jen jsem se Vám chtěl omluvit za tu moji neaktivitu, ale to není moje vina. PŘÍSAHÁM ŽE AŽ SE VRÁTIM TAK VÁM TO FAKT VYNAHRADIM!!!!!!! Snad do pátka, už to bude v pohodě, snad....
podpis 1

Rubrika Openingy hotova

13. února 2010 v 20:16 | Timil Uchiha
Před chvílí jsem dodělal rubriku Openingy. Tak pokud byste si chtěli stručně připomenout originálního Naruta, tak můžete mrknout. Kdyžtak napište kterej je nej.
A tady jsou 2 díly posledního Shippudenu, takže jestli jste je eště neviděli...
Zatím

Silvestrovský desing + pozvánka

31. prosince 2009 v 14:54 | Timil Uchiha
Rozhodl jsem ses silvestrovský desing publikovat, až dnes. Mno já se moc nerozhodl, ale včera jsem se už nedostal na pc abych moh něco přidat. Včera mě to na pincu docela šlo. A víte kolik nás tam bylo? Já a trenér! Ale o tom se rozepíšu zas někdy jindy do rubriky Moje kecy. Nezbývá mi jen věřit, že se vám dees (SRY Míro, ale v týhle zkratce prostě musim napsat 2 E ) alespoň trochu líbí. Zároveň bych Vás rád chtěl pozvat na Silvestrovkou pařbu v c.č.

Vánoční dees

2. prosince 2009 v 14:22 | Timil Uchiha
Takže jsem z lenosti publikoval Vánoční dees, až dnes. Doufám, že se líbí volili jste si ho sami. Důkaz v celým článku, ale já teď už spěchám na pinec.

New Icon

31. října 2009 v 19:35 | Timil Uchiha
Tak jsem se konečně rozhod, že udělám novou ikonku. Mě se líbí. Vám? Prosím Sb kteří používají ikonky aby si to změnili. Díky. Znovu přeji Happy Halloween. Za chvíli kouknu možná na nějakej ten horor, ještě nwm. S kámošem jsme dneska se navzájem strašili. Taky Jsme vystrašili jeho ségru. xD Pak jsme projížděli kolem hřbitova. Koukám, koukám najednou něco vidim se leknu. Jen nějaká paní co zapalovala svíčku. Snad všechny hroby svítili. Mno snad jste si ten Halloween užili, tak jako dnes já nebo snad víc. ČAWTE!!!

Happy Halloween

30. října 2009 v 13:35 | Timil Uchiha
Čawte, tak jsem se rozhodl udělat Halloweenský deesing. Myslím, že celkem ujde, ne? Užujte si tento deesing a taky Halloween. Nic z toho nebude trvat dlouho. Jo a napište do komentíků jak se Vám ten dees líbí.
záhlaví

Podpis

13. října 2009 v 17:00 | Timil Uchiha
Táááááááááákže, jsem si udělal podis, kterej budu dávat pod každej článek. Říkal jsem si že je to dost nuda ten podpis nahoře. A tohle bu de taky viditelnější. Tak co líbí?

Ruším Sb s Naruto-uzumaki-a-spol

6. října 2009 v 16:07 | Timil Uchiha
Myslím si že Vám už došlo o čem tenhle článek je už podle názvu. Jsem donucen zrušit s tímto blogem spřátelení. Jsme Sb už asi měsíc a já od něj stále nemám ještě diplomek. Také to ruším kvůli osobním problémům atd. Mno a pro Vás ostatní, kdyby jste někdo chtěl se s tímto blogem spřátelit tak to pište do komenů později udělám nějaký článek speciálně pro spřátelování.

Nový deesing !!!

4. října 2009 v 17:33 | Timil Uchiha
V předchozím deesingů na mě padali neustálé stížnosti. Tak jsem se tedy rozhodl udělat novej. A jsem docela rád za ty stížnosti, jinak by tu nebyl tenhle dees. Je to moje nejpovedenější práce, asi 15x jsem to předělával(vážně nekecám). Ale myslím že to stálo za to, a od tohohle deesingu už se nenechám odradit takže si zvykejte že se s nim ňákou tu chvíli budete stýkat.

Staro-nový dees

24. září 2009 v 20:04 | Timil Uchiha
Tak jsem trochu poupravil deesing blogu. Co tomu říkáte? Mě se to celkem líbí. když jsem se podíval na ten starý dees, tak jsem si řek že je to prostě strašně chabý. Tak jsem přidal pár obrázků, jenže ten v záhlaví s tim vůbec neladil. A já si řek že by byla škoda tam dát jinej tak jsem přehodil barvy(vypadá to možná o něco hůř, myslim to záhlavy) a ladilo to. A zdá se mi to celkem zajímavý na pohled. Co? Hlasujte v anketě.
Jo pořád mi pls pište rady sem.

New ikonka

22. září 2009 v 17:36 | Timil Uchiha

Takže je tu nová ikonka blogu, narozdíl od tamtý je vytvořená mnou a má správné rozměry. TAk co líbí?

Ikonka blogu

29. srpna 2009 v 16:44 | Timil Uchiha

O blogu

28. srpna 2009 v 21:52 | Timil Uchiha
Blog byl založen v pátek 28.8.2009, v 21:44:35.
Proč jsem blog založil?
Jednou jsem tak projížděl blogy a prostě jsem nemoh najít nějakej kloudnej blog
pro fanoušky Sasukeho.
No a tak jsem si řek že si takovej blog založim sám. A stalo se.

sasukebanner1.jpg Sasuke - Fan Club Banner 2 image by xXheart28Xx
 
 

Reklama